Dachówka to najszlachetniejsze pokrycie dachowe.

Zarówno dachówka ceramiczna jak i betonowa mogą służyć przez wiele lat. Jednakże, aby tak było należy o nią odpowiednio zadbać. Osady z mchów, glonów czy porostów, wnikają w strukturę dachówki i narażają ją na erozję.

Przed
Po
Nie usunięcie tych zanieczyszczeń może grozić pękaniem dachówki, a co za tym idzie zniszczeniem dachu i być może kosztowną wymianą pokrycia dachowego na nowy.

Aby nie dopuścić do takiej sytuacji należy nie tylko wyczyścić, ale również pokryć dachówkę specjalnym środkiem impregnującym, który będzie chronił dachówkę przed ponownymi atakami z osadów organicznych.

Odpowiednio zakonserwowane pokrycie dachowe sprawi, że zabrudzenia nie będą wnikać w strukturę materiału, lecz będą spływać po nim “jak po kaczce” Tak zabezpieczona dachówka będzie cieszyła oko swoim estetycznym wyglądem przez długi czas! Jeżeli budynek jest nie za wysoki to czyszczenie dachówki jesteśmy w stanie wykonać z ziemi. Powyżej 10 metrów korzystamy z pomocy podnośnika.

Czysty dach jest nie tylko wizytówką Twojego budynku. To także gwarancja trwałości i długiej żywotności pokrycia dachowego.

Nasza firma zadba o jak najlepszy efekt czyszczenia i konserwacji! Zapraszamy do kontaktu i do skorzystania z naszej szerokiej oferty.

Przekonaj się sam co do efektywności czyszczenia!

Bezpłatne czyszczenie próbne

tel. 516 586 084