Czyścimy ściany domów, fasady, wszelkiego rodzaju nawierzchnie, tarasy i dachy.

Jesteśmy szybcy i niezawodni, a nasze ceny są nie do pobicia !

Niestety, przez działanie warunków pogodowych i procesy korozji wszelkie fasady i inne powierzchnie tracą swój pierwotny wygląd i nie ma sposobu, aby trwale uchronić je przed zabrudzeniami. Powierzchnie dachów, kostka brukowa, terakota tarasu czy balkonu często pokrywają są mchem i porostami. Takie zanieczyszczenia i narośla mogą naruszać strukturę materiału, z jakiego jest zbudowana nieruchomość, nie wspominając o estetyce zabrudzonej fasady czy innej powierzchni. W takiej sytuacji często popełniany jest błąd i zamiast gruntownego czyszczenia i impregnacji fasady, poddaje się ją ponownemu malowaniu. Generuje to nie tylko ogromne koszty, ale także pochłania wiele czasu. W większości przypadków skuteczniejsze, tańsze i szybsze jest czyszczenie i impregnacja.

Tańszą, szybszą alternatywą dla firm malarskich jest ICS GROUP.

ICS GROUP to profesjonalna i niezawodna firma specjalistyczna, która fachowo, szybko i tanio wyczyści wszelkie fasady i zabrudzone powierzchnie. Korzyści z wykorzystywania innowacyjnych procedur oraz zaawansowanych technologicznie środków czyszczących są nie do przecenienia, zarówno w sektorze prywatnym, jak i przemysłowym. ICS GROUP cieszy się bardzo dobrą opinią, a jako wykonawca w zakresie czyszczenia, zajmuje wysoką pozycję także w Niemczech.

Prosimy o poznanie opinii naszych Klientów. Infomacja o stronie / Profesjonalne czyszczenie fasad – 100% niemiecka jakość, dobra cena i fachowość


Masz pytanie skontaktuj się nami!

Bezpłatne czyszczenie próbne

tel. 77 442 44 55

  • Szybkie i terminowe wykonanie usługi oraz estetyczny wygląd nieruchomości
  • 4 letnia gwarancja na ponowne nie wystąpienie glonów
  • Impregnacja
  • Wzrost wartości nieruchomości
  • Elastyczność pod względem czasu wykonywania zlecenia